Październik i połowa listopada upłynęły w wielu domach pod hasłem mapowania zainteresowań i talentów :) Zobacz nagrodzone prace i poznaj laureatów naszego konkursu.

   

/mapowanie2

Dziękujemy za setki nadesłanych prac. Jesteście niesamowici i bardzo różnorodni.

  • Interesujecie się astronomią i mitologią grecką.
  • Chcecie objechać Amerykę Łacińską.
  • Uprawiacie przeróżne dyscypliny sportu.
  • Projektujecie instalacje wodne.

Lista Waszych talentów i zainteresowań jest bardzo długa. Gratulujemy!

  

/mapowanie3

Komisja Konkursowa stanęła przed bardzo trudnym zadaniem. Po wielogodzinnych obradach wyłoniliśmy zwycięzców konkursu.

Nagrodami są zestawy z produktami plastycznymi, piśmienniczymi, malowniczymi i dekoracyjnymi:

  • Pierwsze 3 miejsca w każdej kategorii to zestawy o wartości około 560 zł.
  • 10 wyróżnień w każdej kategorii to zestawy o wartości 390 zł.

Komisja zdecydowała o przyznaniu jednego wyróżnienia dodatkowego za bardzo wyjątkowe zainteresowanie – nagrodą jest voucher na dostęp do portalu indywidualni.pl.

Nagrody zostaną dostarczone do 23.12.2016 r. na adresy wskazane przez rodziców/opiekunów w formularzach zgłoszeniowych.

Listę nagrodzonych przedstawiamy w kolejności alfabetycznej.

Kategoria szkoła podstawowa klasy 1-3 Kategoria szkoła podstawowa klasy 4-6
Nagrody główne:
  • Maja Tomaszewska, klasa 2, Świebodzin
  • Katarzyna Tyc, klasa 1, Warszawa
  • Kacper Wolniczak, klasa 3, Wilkowice
Nagrody główne:
  • Maria Bigaj, klasa 6, Witeradów
  • Ignacy Szulczyk, klasa 4, Bolechówko
  • Damian Tórz, klasa 6, Łowyń
Wyróżnienia:
  • Maja Bielińska, klasa 2, Cedry Wielkie
  • Maciej Czyszanowski, klasa 1, Warszawa
  • Kornel Kopański, klasa 2, Gorzów Wlkp.
  • Julia Liegmann, klasa 3, Warszawa
  • Jakub Łukasiak, klasa 3, Kraków
  • Amelia Piersa, klasa 2, Pruszcz Gdański
  • Oliwia Roman, klasa 3, Bolesławiec
  • Stefan Sztukiewicz, klasa 2, Poznań
  • Urszula Tomczak, klasa 3, Słubice
  • Franciszek Żełudkowski,klasa 2, Wejherowo
Wyróżnienie dodatkowe:
  • Jakub Michalski, klasa 3, Purda
Wyróżnienia:
  • Maurycy Bocian, klasa 6, Toruń
  • Natan Cañedo, klasa 4, Chorzów
  • Szymon Kostka, klasa 4, Chorzów
  • Kajetan Lipowski, klasa 4, Chełmża
  • Jagoda Maciejewska, klasa 6, Warszawa
  • Wojciech Mikociak, klasa 6, Zabrze
  • Oliwier Noga, klasa 5, Działoszyn
  • Franciszek Popławski,klasa4, Puszczykowo
  • Feliks Szukała, klasa 4, Tarnowo Podgórne
  • Alicja Złotkowska, klasa 4, Wrocław

  Galeria nagrodzonych prac

/głowna1_sp1_3

Katarzyna Tyc, klasa 1

/głowna2_sp1_3

Maja Tomaszewska, klasa 2

/głowna3_sp1_3

Kacper Wolniczak, klasa 3

/glowna1sp4_6

Maria Bigaj, klasa 6

/glowna2sp4_6

Ignacy Szulczyk, klasa 4

/glowna3sp4_6

Damian Tórz, klasa 6

/wyroznienie1sp1_3

Kornel Kopański, klasa 2

/wyroznienie2sp1_3

Oliwia Roman, klasa 3

/wyroznienie3sp1_3

Amelia Piersa, klasa 2

/wyroznienie4sp1_3

Jakub Łukasiak, klasa 3

/wyroznienie5sp1_3

Stefan Sztukiewicz, klasa 2

/wyroznienie6sp1_3

Julia Liegmann, klasa 3

/wyroznienie7sp1_3

Urszula Tomczak, klasa 3

/wyroznienie8sp1_3

Maciej Czyszanowski, klasa 1

/wyroznienie9sp1_3

Maja Bielińska, klasa 2

/wyroznienie10sp1_3

Franciszek Żełudkowski, klasa 2

/wyroznienie_dodatkowe

Jakub Michalski, klasa 3

/wyroznienie1sp4_6

Wojciech Mikociak, klasa 6

/wyroznienie2sp4_6

Natan Cañedo, klasa 4

/wyroznienie3sp4_6

Szymon Kostka, klasa 4

/wyroznienie4sp4_6

Feliks Szukała, klasa 4

/wyroznienie5sp4_6

Maurycy Bocian, klasa 6

/wyroznienie6sp4_6

Oliwier Noga, klasa 5

/wyroznienie7sp4_6

Alicja Złotkowska, klasa 4

/wyroznienie8sp4_6

Franciszek Popławski, klasa 4

/wyroznienie9sp4_6

Jagoda Maciejewska, klasa 6

/wyroznienie10sp4_6

Kajetan Lipowski, klasa 4

Gratulujemy zwycięzcom!

/k1

/l1